21 Yıllık Tecrübe

1995 yılında hizmete başlayan İMOT, yenilikçi ve araştırmacı anlayışıyla, çalışma alanını, kısa zamanda genişleterek, müşterilerine pek çok alanda hizmet verir hale gelmiştir.

Katı atık yönetimi, su ve atık su arıtma ve çelik konstrüksiyon, gibi önemli sektörlerde, konusunda uzman kadrosu ile çalışan İMOT; 21 yılı aşkın tecrübesi ve yenilikçi bakış açısı ile, kaliteden ödün vermeyerek, sizler için, profesyonel ve güvenilir bir kuruluş haline gelmiştir.

Kuruluşundan bu yana ekolojik çözümler sunmayı hedef edinen İMOT, bilgi ve deneyimlerin paylaşılması amacı ile Üniversiteler, Belediyeler, Özel Sektör Temsilcileri ve Doğa Dostu Dernekler ile sıkı ve canlı iletişim içerisindedir.

İMOT, yerli imalatçı olmanın yanı sıra Avrupa`nın saygın firmaları ile de iş ortaklığı, distribütörlük vb. iş birlikleri yapmaktadır. İMOT, Biyoenerji Derneği kurucu üyesidir.

Toplam Kalite Yönetimi

Toplam kalite anlayışından ödün vermeden optimum çözümler sunma ilkesi ile faaliyet gösteren İMOT, üretim süreçleri içerisinde de doğaya saygılıdır. Bu kapsamda tüm etkinliklerini ISO 9001:2000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 sertifikaları ile belgelendirmiştir.

Kurum kimliğine oldukça önem veren İMOT;

  • Konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermekte,
  • Faaliyet alanına dair AB ve Türkiye’de geçerli olan yasal düzenlemeleri takip etmekte,
  • İmalat programında yer alan her ürünü endüstriyel tasarım tescil belgesi ile belgelendirmekte,
  • Üniversite, meslek odası ve yerel yönetimler ile işbirlikleri yapmaktadır.